درباره ntek

1. معرفی شرکت

2. معرفی نمودار سازمانی شرکت

3. سیاست شرکت

4. گزیده فعالیت های شرکت

مشاوران ما مفتخرند به سوالات شما در زمینه فروش و صادرات فرآورده های نفتی و محصولات غذایی پاسخ دهند.

تجربه و کیفیت بالای خدمات ما با اعتماد و رضایت شماست.

مدیران شرکت ntek کمپانی ابتدا فعالیت خود را از دهه 80 با شرکت بازرگانی هرمس به عنوان یکی از شرکت های موفق در عرصه خدمات بازرگانی آغاز نموده و با در اختیار داشتن نیروهای انسانی بسیار مجرب و متخصص و بهره گیری از اطلاعات روز دنیا با کمک دفاتر خود و همکاری با کشورهای مختلف دنیا توانسته تاکنون به روند رو به رشد خود ادامه دهد و با کسب تجربیات مفید در کلیه عرصه های صنعتی بازرگانی تولیدی و خدماتی در جهت خدمت رسانی به میهن عزیز اسلامی به قله های موفقیت دست یابد.

این مجموعه توانسته در راستای به کارگیری تمام ظرفیت خود و با استفاده از تجربیات کسب شده 17 سال اخیر در حوزه های داخلی و بین المللی اقدام به سرمایه گذاری و تاسیس چندین مجموعه تولیدی و بازرگانی و خدماتی با نام هایی چون پتروپالایش نوین کاران هرمس ppnkh، شرکت بازرگانی Ntek ، موسسه حقوقی نیک اندیشان آوای دادبان Naad و کارخانه تولیدی کنسانتره میوه سپیدشهد جهانگیر sshahdj نماید . از این رو تصمیم مدیران این مجموعه بر این شد که هلدینگی را به ثبت رسانده و تمامی شرکت ها و زیرمجموعه های خود را با نام هلدینگ هرمس به مشتریان عزیز خود معرفی نماید .

شرکت بازرگانی ntek از این پس با بهره مندی از تجارب بدست آمده از سالیان قبل و نیز با دارا بودن پرسنل متعهد و متخصص سعی دارد به عنوان یک شرکت ایرانی حضور پر رنگ خود را در دنیای تجارت رقم زند.اکنون بر آن است تا با عقد قراراد میان شرکت های بزرگ وارد کننده کالا ، برگ زرین دیگری را توسط شما در کارنامه ی کاری خود به ثبت رساند و به منظور ایجاد یک گروه تجاری شرکت های بزرگ را گرد هم آورد تا علاوه بر تبادل اطلاعات و تکنولوژی نیاز محصول یکدیگر را مرتفع سازند.در ادامه پیشنهاد ما به شما این است که این مجموعه را با همکاری خود سرافراز فرمایید. باور ما بر این است این همکاری سالیان زیادی ادامه خواهد داشت . امید است که این شرکت بتواند با انجام هرچه مطلوب تر کار که اصلی ترین وظیفه ی ماست اطمینان و اعتماد کامل شما را تامین نماید. شرکت ntek هم اکنون دارای دفاتر در ایران (شیراز دفتر مرکزی– تهران – بندرعباس) و دیگر کشورها (ترکیه – عمان ) می باشد.

به منظور حفظ و افزایش خوش نامی و اعتبار شرکت در سطح داخلی و بین المللی ، رعایت اصولی چون صداقت در کار ، توجه به خواسته های مشتریان و سایر ذینفعان را ارزش های سازمانی خویش قرار داده و همواره سعی دارد تا در راستای تحقق چشم انداز فوق خط مشی کیفیتی ذیل را دنبال نماید

تامین نیاز و رضایت مشتری

دست یابی به بازارهای جدید

ایجاد بستری مناسب جهت رشد و ارتقا کارکنان به عنوان اصلی ترین سرمایه های شرکت

رضایت مشتریان خصوصا وارد کنندگان خارج از کشور

زمینه فعالیت شرکت ntek

آنچه همواره تضمین کننده موفقیت و پویایی شرکت ntek بوده نگرش متفاوتی در ارائه خدمات می باشد ما با نگاهی ظریف و هوشمند به عملکرد فرد و بهبود مستمر آن شالوده ای محکم برای جلب رضایت مشتریان بنا نهاده ایم موارد زیر بخشی از خدماتی است که در این مسیر به مشتریان خود ارائه می دهد :

شرکت بازرگانی NTek : واردات و صادرات (مشتقات نفتی (گازوئیل ، قیر ، مازوت ، روغن پایه ، بنزین ، سوخت جت ، اوره ، سولفور ،حلال )محصولات غذایی(خرما ، پسته ، زعفران ، قیسی ، رب گوجه ، انواع میوه جات)
همچنین این شرکت توانسته با بدست اوردن تجربیات ارزنده سالیان قبل صادرات به 22 کشور را در کارنامه خود از جمله امارات ، عمان ،ترکیه ،عر اق،افغانستان،پاکستان،ازبکستان،گرجستان،ارمنستان،اذربایجان،روسیه،المان،فرانسه،لهستان،کانادا،قطر،افریقا جنوبی،قزاقستان،هلند،مراکش،چین،کره جنوبی،و برخی کشور های دیگر به ثبت رساند.

ایران:

پالایشگاه های دولتی و خصوصی

گازوئیل D2

گازوئیل سبک و سنگین

نفتا سبک و سنگین

مازوت M380

روغن پایه sn500       sn150      sn180

قیر 40/50    85/100     60/70   80/100   60/90    80/20   50/70    vg10     vg20      vg30      vg40    

گاز LPG

DEG,MEG،TEG حلال 402,406

وایت اسپرایت

روسیه:

فرآورده های نفتی روسیه دفتر وابسته مالزی : نماینده رسمی پالایشگاه

گازوئیل EN590(10ppm)

مازوت M100

سوخت جت A1, JP54

عراق:

فرآورده های نفتی عراق

مازوت   M180

اجرای پروژه های کم آبی و گوگرد زدایی در عراق

سرمایه گذاری در پروژه های استانداردسازی محصولات در عراق

صادرات و ترانزیت کلیه محصولات به کشورهای افغانستان، عراق، ارمنستان، امارات، هند، پاکستان، چین، عمان، گرجستان، ترکمنستان، تاجیکستان، آذربایجان، آفریقای جنوبی، ترکیه

صادرات و فروش محصولات غذایی ایرانی که به شرح زیر می باشد :
انواع مختلف زعفران

پسته
خرما
انجیر
کشمش
زردآلو خشک و قیسی

صادرات و ترانزیت کلیه محصولات به ترکیه، گرجستان، روسیه، آلمان، فرانسه، امارات، ارمنستان، اسپانیا.

Ntek.co برای اعتماد شما ارزش قائل است و خدمات خود را تضمین می کند.

ntek

با کیفیت ترین محصولات

بهترین کیفیت

استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخت

ارسال سریع

درباره ما
درباره ntek

حمل و نقل امن

قیمت های استثنایی

تضمین کیفیت

ntek
ntek
ntek