محصولات غذایی

صادرات محصولات غذایی ایرانی یکی از فعالیت های جذاب شرکت ntek  می باشد که لیست محصولات بصورت زیر می باشد .
صادرات زعفران ایرانی

صادرات پسته ایرانی 
صادرات خرما ایرانی
صادرات انجیر ایرانی
صادرات کشمش ایرانی 

صادرات رب گوجه ایرانی 

صادرات زردآلو خشک و قیسی ایرانی 

صادرات و ترانزیت کلیه محصولات به ترکیه، گرجستان، روسیه، آلمان، فرانسه، امارات، ارمنستان، اسپانیا.

Ntek.co برای اعتماد شما ارزش قائل است و خدمات خود را تضمین می کند

صادرات زعفران ایرانی  (بیشتر بخوانید)

زعفران ایرانی هیچ رقیبی در  دنیا ندارد و زعفرانی که در ایران به دست می آید نسبت به تمام زعفران های کل دنیا از نظر کیفیت تفاوت زیادی دارد و با زعفران تولیدی دیگر کشورها قابل مقایسه نیست.از این محصول در صنعت غذایی و شیرینی پزی و طب سنتی و…  بسیار استفاده می شود که از نظر طبع غذایی بسیار گرم می باشد .

صادرات خرمای ایرانی 

خرمای ایرانی از بهترین نخلستان های جنوب ایران به دست می آید که یکی از مرغوب ترین خرماهای دنیاست که انواع مختلفی دارد و در تولید محصولات غذایی مانند کیک و کلوچه کاربرد فراوانی دارد و از نظر طبع غذایی گرم می باشد .

صادرات پسته ایرانی

پسته ایرانی تهیه شده از باغ های پسته ایران است که انواع مختلفی دارد که طعم فوق العاده لذیذ و دلچسبی دارد و پسته از میوه های تشریفاتی محسوب می شود و هر نوع آن بهترین محصول پسته دنیاست.

صادرات انجیر ایرانی

انجیر ایرانی از بهترین باغ های انجیر شهرستان استهبانات استان فارس تهیه می شود. این باغ های انجیر رکورد جهانی دارند. انواع مختلفی دارند که طعم فوق العاده لذیذ و دلچسبی دارند و به دلیل قند طبیعی که دارند بسیار انرژی زا هستند و به طور گسترده در اهداف درمانی استفاده می شود.

صادرات قیسی ایران

قیسی ایرانی از بهترین میوه های زردآلو به دست آمده و طعم بسیار لذیذ و دلچسبی دارد که در بین نوجوانان و جوانان بعنوان تنقلات طرفداران بسیار زیادی دارد و در صنایع غذایی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

صادرات کشمش ایرانی 

کشمش ایرانی یکی از پرمصرف ترین محصولات ایرانی است که در زمینه های مختلفی مانند تولید شیرینی، کیک، کلوچه و غذاهای سنتی کاربرد دارد. کشمش ایرانی از بهترین تاکستان های انگور بدست می آید .

صادرات رب گوجه ایرانی

رب گوجه ایرانی محصولی است که با مکانیزم خاصی در دستگاه های حرارتی کارخانه های بزرگ از گوجه فرنگی به دست می آید. رب گوجه فرنگی ایرانی رنگ قرمز بسیار زیبایی دارد که برای مصارف خانگی و تهیه انواع سس های خوراکی بسیار مفید است و بصورت بسته بندی و اسپتیک ارائه می شود.